Verslag oudervergadering 27 november 19u30


Aanwezig:Christine, Greet, Safia, Sander, Els, Joni, Koen, Tinne, Anouk, Valerie, Frank, Erika, Katie, Nathalie

Verontschuldigd: Joke

1. Voorzitterschap:

3 mensen willen graag het engagement opnemen. Zij zijn de drie aanspreekpunten van de oudergroep. De namen van de betrokken mensen worden in de visie van ouderparticipatie op de site  aangepast.

De aanspreekpunten voor deze 2 schooljaren zijn: Tinne Geukens (mama van Lander en Maxim uit leefgroep 4) – Nathalie Verelst (mama van Leni uit leefgroep 2) – Julie Mertens (mama van Thea en Wijnand uit leefgroep 1 en Elaud uit leefgroep 3).

Heb je zin om mee te helpen of heb je ideeën, spring zeker op school binnen of spreek één van deze mensen aan!

2. Bankboek

Het bankboek werd overlopen.

3.Doorlichting

Onze school heeft een gunstig advies over de ganse lijn gekregen. Het viel de inspecteurs op dat er een warme schoolcultuur heerst, waarbij er veel zorg is voor de individuele leerling. Er is tevens een goede onderwijskwaliteit met een gedreven team. De school kreeg groeikansen (tips) mee om mee aan de slag te gaan

4. Italiaanse avond

Deze gaat door op 1 februari 2019. Er wordt een werkgroep opgericht waar Tinne en Nathalie zich al aansloten. Extra mensen in deze werkgroep zijn zeker welkom. De werkgroep komt volgende week al even kort samen.

5. Werkgroepvergaderingen

– kalender: korte stavaza

– vergroening: ideeën voor het moestuinplan werden besproken

– Halloween: evaluatie door de werkgroep en de school

Volgende vergadering donderdag 10 januari om 16u

WERKGROEPVERGADERINGEN:

  • Italiaanse avond
  • Vergroening
  • kalender: evaluatie
  • ?

ZIN OM AAN TE SLUITEN? SPREEK DE LEERKRACHTEN AAN OF DE AANSPREEKPUNTEN VAN ONZE OUDERWERKING!

IEDEREEN WELKOM!